Uśmiech Nowego Tygodnia

Pokażcie, jak pełne radości są Wasze pociechy. Tworzymy wielką galerię zdjęć i wybieramy najsłodsze dziecięce uśmiechy. Spośród fotografii chłopców i dziewczynek nasi Czytelnicy wybiorą najsympatyczniejsze buzie, które trafią na okładkę „Nowego Tygodnia”. Na dzieci czeka mnóstwo nagród.

Chcesz, żeby Twoje dziecko zagościło na okładce „Nowego Tygodnia”? Nic prostszego, wystarczy, że zgłosisz je do udziału w naszym nowym plebiscycie. Czekamy na zdjęcia uśmiechniętych buź, które ozdobią pierwszą stronę gazety. Bo przecież nie ma nic piękniejszego na świecie, niż uśmiech dziecka. Rozczula i kruszy nawet najtwardsze serca. A jak mawiał Janusz Korczak, kiedy śmieje się dziecko, śmieje się cały świat.

Konkurs prowadzony jest w dwóch kategoriach wiekowych: chłopcy / dziewczynki w wieku od 3 do 6 lat oraz chłopcy / dziewczynki w wieku od 7 do 10 lat. Fotografie opatrzone danymi dziecka (imię i nazwisko, wiek, a także dane rodzica / opiekuna prawnego, koniecznie z numerem telefonu kontaktowego) możecie już nadsyłać na adres konkurs@nowytydzien.pl lub w wiadomości prywatnej na Facebooku (wystarczy wpisać w wyszukiwarkę „Nowy Tydzień”). Nie muszą to być profesjonalne zdjęcia, mają jedynie pokazywać uśmiechnięte dziecko. Czekamy na zabawne, kolorowe, piękne, niepowtarzalne fotografie, które sprawiają radość dzieciom i ich rodzicom.

Pierwsze nadesłane zdjęcia ukażą się już w poniedziałek, 2 sierpnia, w papierowym wydaniu gazety. W kolejnym numerze, 9 sierpnia, opublikujemy pierwszy kupon konkursowy. Specjalny dodatek ze zdjęciami uśmiechniętych dzieci będzie dołączony do każdego wakacyjnego wydania, a na koniec lata nasi Czytelnicy wybiorą najwspanialsze uśmiechy, które trafią na okładkę „Nowego Tygodnia”. Zgłoszenia do konkursu przyjmujemy do końca sierpnia, ale pamiętajcie – do tego czasu trwa też głosowanie, więc im wcześniej dołączycie, tym lepiej!

Na dzieci czeka mnóstwo bajecznych nagród a są to wspólne zdjęcie dziewczynki i chłopca, którzy otrzymają najwięcej głosów w obu kategoriach, ukaże się na pierwszej stronie gazety, kolejno w dwóch jesiennych wydaniach.

Zgłoszenie do konkursu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu, który jest dostępny na naszej tutaj oraz wyrażeniem zgody na publikację wizerunku dziecka (przesłanych fotografii) na naszym profilu na Facebooku i w papierowym wydaniu gazety. (pc)

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here