W dwie godzinki do Antwerpii

Loty do Antwerpii obsługiwać będą samoloty Embraer 190 ze 112 miejscami na pokładzie

W ubiegły piątek belgijskie linie lotnicze TUIfly uruchomiły regularne połączenie na trasie Lublin – Antwerpia. Rejsy wykonywane są dwa razy w tygodniu – w poniedziałki i piątki samolotami Embraer 190 ze 112 miejscami na pokładzie.


Pierwszy samolot z pasażerami wystartował z Antwerpii, uważanej za jedno z najpiękniejszych belgijskich miasta i światową stolicę szlifowania i handlu diamentami, w piątek o 17:25 i wylądował na lubelskim lotnisku o 19:50, by po niespełna pół godzinie ponownie wyruszyć do Belgii. Takie same godziny lotów obowiązywać będą w każdy piątek i poniedziałek.

– Połączenie z Antwerpią będzie doskonałym uzupełnieniem oferty lotów do krajów Beneluksu. Mam nadzieję, że będzie cieszyło się dużym zainteresowaniem zarówno osób, które podróżują do Belgii do pracy, jak i w celach turystycznych – mówi Krzysztof Wójtowicz, prezes Portu Lotniczego Lublin.

TUIfly Belgium jest częścią Grupy TUI, największej na świecie grupy turystycznej, posiadającej 6 własnych linii lotniczych ze 154 samolotami. Bilety na loty do Antwerpii można rezerwować na stronie www.tuifly.be oraz www.airport.lublin.pl. Koszt przelotu w obie strony to ok. 400 zł.

– TUIfly z radością oferuje swoje usługi polskiej społeczności w Belgii. Dzięki lotom mogą oni przylecieć do ojczyzny, aby odwiedzić znajomych i krewnych w nieco ponad dwie godziny. Równocześnie witamy wszystkich polskich turystów, którzy wybierają się, aby zobaczyć średniowieczne miasta naszego kraju i chcą spędzić tam wspaniały czas. Antwerpia, Brugia, Bruksela i Gandawa są na wyciągniecie ręki – zachęca do korzystania z nowego połączenia Piet Demeyere, rzecznik prasowy TUI. RO

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here