W imieniny i dzień kobiet otwarto biuro poselskie we Włodawie

(8 marca) We Włodawie otwarto oficjalnie biuro europosłanki Beaty Mazurek i posła (zarazem wicepremiera) Jacka Sasina. Biuro mieście się przy al. Piłsudskiego 17. Otwarcia dokonała w dniu swoich imienin i w dniu kobiet eurodeputowana B. Mazurek wraz z doradcą politycznym wicepremiera – Ryszardem Madziarem.

– W tym miejscu każdy będzie mógł zdobyć rzetelne informacje o tym, co robimy, bez żadnych deformacji i zafałszowań naszych przeciwników – mówiła B. Mazurek.

Politycy Prawa i Sprawiedliwości zapewnili, że będą tu w miarę możliwości jak najczęściej bywać. Oczywiście dla B. Mazurek, która reprezentuje nas w Brukseli, jak i dla wicepremiera J. Sasina to „jak najczęściej” musi oznaczać, że jednak rzadko. Eurodeputowana B. Mazurek jest we Włodawie osobą bardzo znaną, bowiem od wielu już kadencji startuje z okręgu „chełmskiego” – najpierw do sejmu, a ostatnio do Parlamentu Europejskiego. Z kolei wicepremier J. Sasin we Włodawie jest znany dopiero od jesiennych wyborów parlamentarnych. Wówczas to, startując z „jedynki”, zdobył prawie sto tysięcy głosów, deklasując kontrkandydatów.

Na otwarcie wspólnego biura parlamentarzystów przybyło bardzo wielu lokalnych działaczy PiS. Z okazji imienin Beacie Mazurek wręczono bukiety kwiatów, zaś z okazji dnia kobiet zrobiono symboliczne zdjęcie ze wszystkimi obecnymi paniami. (pk)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here