WDK i MOSiR krwiodawcom

Włodawa, jako jedno z nielicznych miast w województwie lubelskim, doceniła honorowych dawców krwi. Zniżki oferują krwiodawcom Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji oraz Włodawski Dom Kultury.

Włodawscy krwiodawcy pragnący aktywnie spędzić czas mogą skorzystać ze specjalnej oferty Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji. Po okazaniu legitymacji otrzymają 20 procentową zniżkę na wypożyczenie roweru miejskiego, kajaka oraz na wejście na pływalnię. Z kolei dla krwiodawców-kinomanów ofertę przygotował Włodawski Dom Kultury. Są to specjalne zniżki na kinowe seanse, zarówno 2D jak i 3D.
– Serdecznie dziękujemy dyrekcji MOSiR i WDK za aktywne włączenie się w promocję krwiodawstwa – mówi prezes Klubu Honorowych Dawców Krwi we Włodawie Tomasz Orzeszko – Jednocześnie zachęcamy prywatnych przedsiębiorców do włączenia się w akcję zniżek dla osób oddających krew. Prowadzimy już rozmowy z kilkoma osobami i mam nadzieję, że niebawem będziemy mogli poinformować o kolejnych ulgach dla osób dzielących się darem życia. (ad)