Wiceprezydent z udziałami

Ponad 40 tys. zł na koncie, żadnej nieruchomości, ale za to udziały w browarze rzemieślniczym. Niedawno powołany na stanowisko wiceprezydenta Chełma Daniel Domoradzki złożył oświadczenie majątkowe.

Daniel Domoradzki na stanowisko drugiego zastępcy prezydenta Chełma został powołany 31 października br. Zgodnie z prawem musiał złożyć oświadczenie majątkowe, ujawniając wszystko to, co zgromadził do dnia powołania go na funkcję wiceprezydenta. Na koncie Domoradzki ma 44 665 zł i 100 euro. Posiada też papiery wartościowe na łączną kwotę ponad 28 tys. zł. Zastępca prezydenta ma też 10 akcji w spółce Guns&Tuxedos S.A., zajmującej się produkcją ekskluzywnej odzieży męskiej i 150 akcji w Krakowskim Browarze Rzemieślniczym Brokreacja S.A. Udziały te nie stanowią jednak większego pakietu niż 10 procent.

Daniel Domoradzki, zanim w marcu br. podjął pracę w chełmskim magistracie, jako p.o. dyrektora Gabinetu Prezydenta Miasta Chełm, był zatrudniony w Ministerstwie Przedsiębiorczości i Technologii. Zarobił tam 11 749 zł. Pracując już w ratuszu, do momentu powołania go na stanowisko zastępcy prezydenta uzyskał dochód w wysokości 29 963 zł. Wiceprezydent nie posiada nieruchomości, nie ma również zaciągniętych zobowiązań. (s)