Wielki sprawdzian z angielskiego

UMCS po raz kolejny zaprasza studentów uczelni wyższych z całej Polski, uczniów szkół ponadgimnazjalnych, a także mieszkańców Lublina i województwa lubelskiego do udziału w konkursie z zakresu znajomości języka angielskiego i wiedzy na temat kultury krajów anglosaskich. Zgłoszenia przyjmowane są do 13 czerwca, ale decyduje kolejność zgłoszeń. Dla najlepszych organizatorzy przewidują atrakcyjne nagrody w postaci sprzętu elektronicznego.


„Challenge Accepted” jest największa tego typu inicjatywa w województwie lubelskim, organizowana przez Centrum Promocji oraz Centrum Nauczania i Certyfikacji Języków Obcych UMCS. – W dobie XXI wieku język angielski jest najpopularniejszym językiem obcym używanym na świecie, a jego znajomość traktowana jest obecnie jako coś zupełnie naturalnego i powszechnego. Udział w „Challenge Accepted” traktujemy więc jako doskonałą okazją do zweryfikowania umiejętności posługiwania się tym niezwykle popularnym językiem obcym – mówi Aneta Adamska, rzecznik prasowy UMCS.

Uczestnikiem konkursu może być osoba mająca ukończone 16 lat. Test składać się będzie z 45-minutowego etapu pisemnego, polegającego na udzieleniu odpowiedzi na 60 pytań zamkniętych jednokrotnego wyboru. Zgłoszenia należy przesyłać do 13 czerwca poprzez formularz, znajdujący się na stronie: www.umcs.pl. Konkurs odbędzie się 15 czerwca na Wydziale Prawa i Administracji UMCS. Liczba miejsc jest ograniczona, dlatego obowiązuje kolejność zgłoszeń – do 400 osób. Wszelkie pytania można kierować na adres e-mailowy: konkurs@umcs.pl MG

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here