Wielkie gotowanie na Roztoczu

Twoje dziecko kocha gotować, lubi eksperymentować w kuchni? To ten wyjazd jest właśnie dla niego! Akademia Kreatywności zaprasza wszystkie dzieci w wieku od 8 do 14 lat na 10-dniowe Warsztaty Kulinarne do Zwierzyńca. Termin: 30 lipca – 8 sierpnia.

– Codziennie planujemy co najmniej dwie godziny przeznaczyć na zabawę w młodego kucharza – mówi Eliza Stępień, właścicielka Akademii Kreatywności. – Będą kuchnie świata, ale także nauczymy się gotować lokalne potrawy. Planujemy dziesięć niezapomnianych dni w Zwierzyńcu. Dlaczego Roztocze? Bo latem jest tam po prostu pięknie! Panujący tam klimat, zielone tereny sprzyjają przygotowywaniu najpyszniejszych potraw. A na naszych warsztatach ma być po prostu pysznie!

Akademia Kreatywności w trakcie warsztatów oferuje: pobyt w jednym z lokalnych pensjonatów w bardzo dobrych warunkach, całodzienne wyżywienie, wysoce wykwalifikowaną kadrę oraz przednią zabawę! Zapisy telefonicznie – nr 606 530 940. Więcej informacji na Facebooku – profil Akademia Kreatywności. (s)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here