Wielkie granie w Kumowej Dolinie

Po raz trzeci z rzędu do Chełma ma zawitać Wakacyjna Trasa Dwójki – ustaliliśmy nieoficjalnie. Jacy artyści wystąpią w Kumowej Dolinie, jeszcze nie wiadomo. Koncert natomiast ma odbyć się w jeden z ostatnich weekendów sierpnia br.

Po raz pierwszy koncert muzyki rozrywkowej, w tym disco-polo, w ramach Wakacyjnej Trasy Dwójki, odbył się we wrześniu 2019 roku. W parku miejskim ustawiono gigantyczną scenę, a przy muzyce na żywo bawiło się kilka tysięcy osób.

Rok temu „Wakacyjna Trasa Dwójki” ponownie zawitała do Chełma, ale już nieco w zmienionej formule. Ze względu na pandemię koronawirusa koncert odbył się w amfiteatrze w Kumowej Dolinie, a obejrzało go 999 widzów, choć obiekt jest w stanie pomieścić nawet 2 500 osób.

Jak dowiedzieliśmy się, miasto i Chełmski Dom Kultury czynią starania, by Wakacyjna Trasa Dwójki po raz trzeci z rzędu zajechała do Chełma. Z naszych informacji wynika, że koncert ma się odbyć ponownie w Kumowej Dolinie, ale nie wiadomo jeszcze, jacy artyści zaprezentują się na scenie amfiteatru. Proponowany termin to jedna z ostatnich niedziel wakacji. Organizatorzy, ze względu na Covid-19, znów będą mogli udostępnić niespełna 1 000 miejsc. (s)

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here