Wiosna w Chełmskim Parku Wodnym

Wraz ze zmianą aury na wiosenną, Chełmski Park Wodny przygotował nowe promocje. Będzie można z nich korzystać już od 15 marca. Do tej pory w ofercie parku znajdowało się kilka stałych pozycji, m.in.: Leniwe Poniedziałki, Aqua Aerobik, Studencka Środa. Przedstawimy nowości.

Karnet Dla Seniora: Wychodząc naprzeciw bardzo liczniej grupie seniorów w Chełmie, Park Wodny chce jeszcze bardziej zaktywizować właśnie tą grupę społeczną. Specjalnie dla osób starszych przygotowane zostały dwie opcję karnetów. Pierwszy, w którym za 80 zł w otrzymujemy 10 wejść 70 minutowych i drugi gdzie za 10 wejść 100 minutowych zapłacić trzeba 120 zł. Karnet zakupić może osoba po 60. roku życia uprawniona do skorzystania z biletu ulgowego.
Chcąc zachęcić do uprawiania sportu lub korzystania z rozrywek uczniów, studentów i po raz kolejny seniorów wprowadzono rabat 50% na usługę Squash oraz Kręgielnia. Rabat dotyczy biletów ulgowych oraz korzystania z obiektu między godziną 9.00 a 16.00.
Trzecią promocją jest darmowa kawa. Promocja skierowana jest do wszystkich osób, które skorzystają z obiektu w każdy wtorek między 11.00 a 13.00. Jeżeli ktoś poczuje potrzebę napicia się pysznej kawy, pobudzenia się po wysiłku fizycznym – Chełmski Park Wodny daje taką możliwość.
Wszystkie promocje wejdą w życie od 15 marca tego roku.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here