Woda z Rudy-Huty na targach w Niemczech

Aqua East Polska – producent wody źródlanej z Rudy-Huty – uczestniczyła w targach branży spożywczej „Anuga”, które odbyły się w Niemczech. Zaprezentowała na nich swoje innowacyjne produkty.

– Targi Anuga są organizowane co dwa lata i stały się najważniejszą platformą biznesową dla międzynarodowego przemysłu spożywczego – podkreśla Paweł Szychulec, prezes Aqua East Polska.

Producent wody źródlanej z Rudy-Huty na niemieckich targach zaprezentował swoje innowacyjne produkty w dziale Napoje Anuga. Stoisko cieszyło się bardzo dużym zainteresowaniem wśród inwestorów i kupców z całego świata.

Na stoiskach Anuga Napoje prezentowano największe hity i nowości wśród wód, napojów alkoholowych i bezalkoholowych napojów smakowych oraz funkcjonalnych. Hitem stoiska firmy Aqua East Polska był innowacyjny produkt „czarna woda” Fulvica Premium Black, której suplementacyjne właściwości oraz intrygująca czarna barwa przykuwa uwagę klientów. – Woda zawiera prozdrowotne kwasy humusowe, nie ma cukru, konserwantów ani sztucznych barwników – zapewnia prezes Szychulec.

Dużym zainteresowaniem cieszyła się również nowość – woda ziołowa Herbella, jedyny produkt na rynku stworzony na bazie delikatnie musującej krystalicznej wody źródlanej i ekologicznych ekstraktów ziołowych o smaku mięty, melisy i rumianku, bez cukru i konserwantów. Jakość Herbelli potwierdza Certyfikat Euroliść. Nie zabrakło najbardziej znanej marki Baby Zdrój – wody dla dzieci od pierwszych dni życia. – Marka od lat jest znana na rynku międzynarodowym i również cieszyła się popularnością wśród nowych kupców – podkreśla Paweł Szychulec. (s)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here