Wójt zaprasza na wigilię

Już po raz szósty odbędzie się wspólna wigilia wojsławian. Wójt gminy Henryk Gołębiowski i przewodnicząca Jolanta Jabłońska zapraszają wszystkich mieszkańców na uroczystości, które odbędą się w niedzielę 22 grudnia o 13.00 w ratuszu.

Od kiedy na czele gminy Wojsławice stoi Henryk Gołębiowski, co roku w ostatnią niedzielę przed Świętami Bożego Narodzenia w ratuszu odbywa się wspólna wigilia wojsławian. Oprócz życzeń, dzielenia się opłatkiem, śpiewania kolęd wszyscy goście degustują wigilijne potrawy przygotowane przez stowarzyszenia, koła gospodyń wiejskich, a także mieszkańców. W niedzielę, 22 grudnia, odbędzie się już szósta wspólna wigilia.

Wójt Gołębiowski i przewodnicząca rady gminy, Jolanta Jabłońska zapraszają mieszkańców do ratusza na godz. 13.00. W organizację wydarzenia zaangażowały się: Urząd Gminy Wojsławice, Warsztat Terapii Zajęciowej, Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej, Gminne Centrum Kultury, Sportu i Turystyki, Szkoła Podstawowa w Wojsławicach-Kolonii, Klub Seniora „Aktywna Jesień”, sołectwa, stowarzyszenia i OSP. (s)