Wraca Festiwal Kolorów

Po dwuletniej przerwie spowodowanej pandemią Covid-19 do Lublina wraca Festiwal Kolorów. Impreza odbędzie się na terenie Browaru Perła, w sobotę 4 czerwca, w godzinach 15:00-20:00, wzbogacając program rozpoczynającej się tego wieczora, Nocy Kultury.


Wydarzenie, to nie tylko darmowy muzyczny festiwal, ale przede wszystkim odbywające się co godzinę w trakcie jego trwania wspólne wyrzuty Kolorów Holi – wielobarwnego pyłu, tworzącego nad głowami publiczności przepiękną, wielobarwną chmurę, która opadając koloruje wszystkich uczestników zabawy. – Wydarzenie jest frajdą dla osób w każdym wieku, miejscem do uwolnienia swoich emocji, a także przestrzenią do nawiązania nowych znajomości na długie lata – zapraszają organizatorzy, zapewniając, że na tegorocznej scenie Festiwalu Kolorów w Lublinie, wystąpią fantastyczni DJ-e, serwujący uczestnikom najlepszą muzykę i nie zabraknie stref z przepysznym jedzeniem.

– Wstęp na teren Festiwalu jest całkowicie darmowy, a jedne co musicie zabrać to uśmiech i całą masę pozytywnej energii – przypominają. ZM

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here