Wszyscy bawili się pysznie

Juniorki UKS Roxa Lublin, mistrzynie Polski, otrzymały od Jerzego Witaszka, prezesa LZPR okazały puchar a także voucher na piłki..

Ponad 250 zawodniczek i zawodników z klubów z Lublina oraz województwa uczestniczyło w lubelskiej hali MOSiR im. Z. Niedzieli w drugiej edycji Lubelskie Handball Camp&Festival. Wszyscy bawili się pysznie!


Już początek wydarzenia pokazał, że wspaniała atmosfera jaką wytworzyli wszyscy uczestnicy towarzyszyć będzie przez następne, wspólnie spędzone godziny. Lubelskie Handball Camp to przede wszystkim dobra zabawa, dużo aktywności ruchowej i integracja środowiska piłki ręcznej w województwie lubelskim.

Podczas Campu podsumowano sezon 2018/19 w Lidze Wojewódzkiej LZPR. Wśród nagrodzonych zespołów nie zabrakło także tych z Lublina. Puchary za pierwsze miejsca odebrali młodzicy AZS UMCS i juniorki MKS. Za drugie wyróżniono juniorki UKS Roxa (po barażu awansowały do Mistrzostw Polski, które wygrały!) oraz juniorki młodsze MKS, a za trzecie młodziczki MKS i juniorki młodsze UKS Roxa.

Nagrodzeni zostali również najlepsi strzelcy poszczególnych kategorii wiekowych m.in. juniorka MKS Gabriela Tomczyk i juniorka młodsza Ewa Suwała z UKS Roxa. BAS

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here