Wszyscy pielgrzymi mile widziani

Biuro pielgrzymkowe przed archikatedrą czeka na chętnych w godz. 10-17

Już w najbliższą środę, 3 sierpnia, po raz 44 pątnicy z Lublina wyruszą pieszo na Jasną Górę. Wciąż można dołączyć do uczestników tych wyjątkowych rekolekcji w drodze. Zapisy prowadzi biuro pielgrzymki działające przez lubelską archikatedrą codziennie w godz. 10-17.


Pielgrzymka do Częstochowy wyruszy jak zwykle spod archikatedry, po mszy św. po godz. 8.30. Na Jasną Górę dotrze 14 sierpnia, po pokonaniu 320 km. W tym roku pątnikom przyświecać będzie hasło „Drogowskazy Wiary”, a jedną z głównych intencji będzie modlitwa o pokój na świecie, szczególnie w Ukrainie.

Koszt uczestnictwa w pielgrzymce wynosi 85 zł. W przypadku 2 osób z rodziny jest to 140 zł, a dla 3 osób i więcej – 190 zł. Osoby, które nie mogą iść, a chcą, by ktoś zaniósł ich intencję, mogą wpłacić pieniądze na Fundusz „Idę z Tobą”. W ten sposób opłacą pielgrzymkę osobom, które z przyczyn finansowych nie mogłyby w niej uczestniczyć. Aktualne informacje dotyczące pielgrzymki są dostępne na stronie pielgrzymka.lublin.pl i na profilu na Facebooku. MG

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here