Wygraj bilety na koncert i kabaret

Włodawski Dom Kultury zaprasza na wyjątkowe wydarzenie. Już w tę niedzielę będzie można obejrzeć koncert i kabaret w jednym. Oprawę muzyczną zapewni Marek Wieczorek z zespołem, a publiczność rozśmieszy kabaret PKS. Mamy do rozdania dwie podwójne wejściówki na tę imprezę.

– „Wieczorek przy Mikrofonie Bend” to formacja muzyczna, w której stałą postacią jest Marek Wieczorek – mówi Renata Włostowska z WDK-u. – Pozostali członkowie to muzycy sesyjni, występujący w wiodących formacjach funkcjonujących na Lubelszczyźnie, zmieniający się w zależności od charakteru koncertu. Oprócz lidera w zespole występują nauczyciele z Lubelskiej Szkoły Rocka w składzie: Marcin Fidecki – instrumenty klawiszowe, Daniel Rutkowski – perkusja, Jarek Żarnowski – gitara basowa, Marcin Gałkowski – gitara solowa.

Koncert zespołu obejmował będzie piosenki z pierwszego krążka w nowych aranżacjach stylizowanych na lata 80 i 90 poprzedniego wieku. Nowe brzemienia utworów nawiązują do takich zespołów jak „Chłopcy z Placu Broni”, „Roxa” czy „Universe”. Kabaret PKS także pochodzi z Lublina. To znana formacja, która wzorce czerpała od gwiazd polskiej sceny kabaretowej m.in. Kabaret Smile, Kabaret Ani mru-mru, Kabaret Zachodni, Kabaret Czesuaf i wielu innych. PKS uczestniczył w ponad 20-tu festiwalach, jest laureatem wielu nagród i wyróżnień – dodaje Włostowska.

Bilety na te wydarzenie są już w sprzedaży. Dla naszych Czytelników mamy konkurs, w którym do wygrania są dwie podwójne wejściówki na ten niezwykły koncert. Co trzeba zrobić, by je zdobyć? Wystarczy wejść na nasz fanpage facebook.com/nowy.tydzien i w komentarzu pod konkursowym postem napisać dlaczego to właśnie do Was powinny trafić te bilety. (b)