Wypadek na wzniesieniu

Jedna osoba w stanie ciężkim trafiła do szpitala po tym, jak na drodze wojewódzkiej 812 niedaleko Rejowca zderzyły się dwa auta osobowe. Do wypadku doszło w niedzielne (20 września) popołudnie na bardzo niebezpiecznym odcinku, na którym szosa tuż za szczytem nagle skręca.

Wypadek miał miejsce na 137 kilometrze drogi 812, pomiędzy miejscowościami Kobyle i Krupe około godziny 15. Brały w nim udział trzy osoby podróżujące dwoma autami osobowymi. Według wstępnych ustaleń policji kierujący Citroenem 66-latek z gminy Rejowiec próbował włączyć się do ruchu wyjeżdżając z pobocza. Gdy ustawił się w poprzek jezdni, w bok od strony pasażera wjechał Volkswagen Passat kierowany przez 51-letniego mężczyznę.

W wyniku zderzenia najbardziej ucierpiała osoba siedząca po tej stronie auta, w którą wbił się Volkswagen. W bardzo ciężkim stanie mężczyzna ten został odwieziony do szpitala. Obaj kierowcy zostali na miejscu opatrzeni przez załogi pogotowia, a ich stan nie wymagał hospitalizacji. Obaj byli trzeźwi. Trasa została zablokowana na kilka godzin. (bm)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here