Wysoki poziom, atrakcyjne nagrody

Polska Spółka Gazownicza zaprasza wszystkich uczestników konkursu „Przełącz się na gaz” oraz ich opiekunów na uroczyste ogłoszenie wyników i wręczenie nagród zwycięzcom.

Wydarzenie odbędzie się w środę (6 grudnia) w Młodzieżowym Domu Kultury we Włodawie przy ul. Partyzantów 17 o godzinie 12.
Na konkurs nadesłano w sumie 36 prac plastycznych. Jury, w którego skład weszli: Tomasz Stańko i Anna Kurzępa (PSG), Iwona Szwaj (MDK), Joanna Pogonowska (UM Włodawa) i Bogumił Mikulski (Nowy Tydzień) miało bardzo trudne zadanie do wykonania. Poziom był bardzo wysoki i wyrównany. Ocenie podlegały cztery kategorie: poziom artystyczny, samodzielność wykonania, sugestywność oraz zgodność pracy z tematem. Po trwających niemal dwie godziny konsultacjach wyłoniono trójkę zwycięzców oraz siedmioro wyróżnionych. Ich nazwiska poznamy w Mikołajki, 6 grudnia, w samo południe. Wtedy to w MDK zorganizowana zostanie uroczysta gala wręczenia nagród połączona z wystawą wszystkich prac konkursowych. Na zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody – czytnik e-booków, odtwarzacz MP4 oraz pendrive. (b)