Wytańczyli medale

Dwa miejsca na podium, w tym jedno najwyższe. Tancerze Klubu Boogie Twist z Miejskiego Domu Kultury w Chełmie pokazali klasę na turnieju BoogieMania Online Edition.

Z ośmiu par Klubu Boogie Twist z chełmskiego MDK, które stanęły do rywalizacji, aż sześć znalazło się w ścisłym finale. Pary wystartowały w kategorii do lat 13. Najlepiej wypadli Oliwia Bejda i Maurycy Miazga, zajmując pierwsze miejsce. Również na podium – na miejscu trzecim – znaleźli się Zofia Sobczyk i Mikołaj Artel.

Do finału dostali się też: Nikola Wójtowicz i Adam Arabas (czwarte miejsce), Daria Tomaszewska i Tomasz Oleszczyński (V miejsce), Nikola Koman i Alan Mołodecki (szóste miejsce) oraz Rozalia Bielak i Emanuel Błaszko (siódme miejsce).

– Dla nas to ogromny sukces i radość, bo po poluzowaniu obostrzeń mieliśmy tylko dwa tygodnie na przygotowania – mówi prowadząca tancerzy Ewa Harańczyk. – Liczymy, że jeszcze w tym roku zobaczymy ich wszystkich na scenie podczas Mistrzostw Polski Boogie Woogie w Chełmie. Trzymamy kciuki, aby powtórzyli sukces. (mo)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here