Z życzeniami do biblioteki

Z okazji obchodzonego 8 maja Ogólnopolskiego Dnia Bibliotekarza i Bibliotek włodarze Krasnegostawu odwiedzili Miejską Bibliotekę Publiczną, dziękując jej pracownikom za codzienną pracę na rzecz czytelników i lokalnej kultury.

Do miejskiej książnicy przybyli burmistrz Krasnegostawu Daniel Miciuła oraz jego zastępczyni Monika Sawa składając na ręce dyrektora placówki Artura Borzęckiego oraz wszystkich pracowników biblioteki życzenia i podziękowania za zaangażowanie, życzliwość wobec czytelników i organizację licznych wydarzeń, dzięki którym placówka tętni życiem i przyciąga mieszkańców w różnym wieku.

Goście odkreślali również, że biblioteka to dziś nie tylko miejsce wypożyczania książek, ale także ważna przestrzeń spotkań, edukacji i uczestnictwa w kulturze, a stały dostęp do książek i kultury ma ogromne znaczenie dla rozwoju lokalnej społeczności. Rd