Za budowanie silnej marki

Lubelski Klub Biznesu przyznał tytułu Ambasadora LKB 2021. W elitarnym gronie wyróżnionych osób znalazł się Janusz Mojak, prezes Spółdzielni Mleczarskiej Bieluch z Chełma.

Lubelski Klub Biznesu docenił Janusza Mojaka, prezesa Spółdzielni Mleczarskiej Bieluch z Chełma za działania na rzecz rozwoju ruchu spółdzielczego, budowanie silnej marki nie tylko w regionie, ale w kraju. Kapituła doceniła również inwestycje w innowacyjne linie technologiczne oraz projakościowe i zdrowe produkty, z których słynie Bieluch.

Specjalne wyróżnienie prezes J. Mojak otrzymał podczas uroczystego Rautu Ambasadorów, który odbył się 10 września w Zemborzycach Dolnych. – Tytuł Ambasadora Lubelskiego Klubu Biznesu jest potwierdzeniem Pana aktywności i zaangażowania w działania podejmowane na rzecz rozwoju LKB, ale także naszego regionu – oznajmiła Agnieszka Gąsior-Mazur, prezes LKB.

Wśród zaledwie trójki wyróżnionych osób znaleźli się ponadto prof. dr hab. Krzysztof Kowalczyk, rektor Uniwersytetu Przyrodniczego w Lublinie oraz Bartosz Świderek, szef firmy Pol-Inowex.

Spotkanie zostało objęte patronatem honorowym Marszałka Województwa Lubelskiego Jarosława Stawiarskiego oraz Prezydenta Miasta Lublin Krzysztofa Żuka. (b)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here