Za rok KAS pod jednym dachem

Tak będzie wyglądał budynek przy ul. Diamentowej 4 po przebudowie

Funkcjonariusze celno-skarbowi z Lublina będą mieli nową siedzibę. Za blisko 22 miliony złotych na potrzeby Lubelskiego Urzędu Celno-Skarbowego przebudowany zostanie budynek przy ul. Diamentowej 4.


– Dzięki tej inwestycji będziemy mogli zrezygnować z dotychczas wynajmowanych na terenie Lublina powierzchni biurowych i garażowych. Od 2023 roku większość naszych funkcjonariuszy będzie mogła rozpocząć pracę w jednej lokalizacji – mówi dr Artur Krukowski, dyrektor Izby Administracji Skarbowej w Lublinie.

W ubiegły czwartek IAS podpisała umowę z firmą Fadbet z Białegostoku na przebudowę biurowca przy ul. Diamentowej 4. Prace budowlane będą kosztować 21 963 684 zł i zakończyć się we wrześniu przyszłego roku. – Następnie nastąpi etap wyposażenia biurowca, który potrwa do końca roku. Funkcjonariusze przeniosą się do nowej lokalizacji na początku 2023 r. W ramach programu „Modernizacja Krajowej Administracji Skarbowej w latach 2020-2022” wkrótce zostanie również podpisana umowa na rozbudowę budynku urzędu skarbowego w Lubartowie – dodaje Michał Deruś, rzecznik Izby Administracji Skarbowej w Lublinie. BS

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here