Zabawa wokół dwóch kółek

Stare i nowe, duże i małe, ścigacze, choppery, skutery i każdy inny rodzaj motocykla można było obejrzeć na II Motopikniku w Woli Uhruskiej. Oprócz podziwiania pięknych maszyn uczestnicy imprezy mieli też okazję posłuchać dobrej, rockowej muzyki no i oczywiście napić się zimnego piwa.

Przez dwa dni (14/15 lipca) Wola Uhruska była regionalną stolicą rockowej muzyki i wielbicieli wszelkiej maści jednośladów. Na błoniach przy zalewie „Pompka” trwał II Motopiknik – impreza zorganizowana przez Pizzerię Oaza przy udziale gminy Wola Uhruska, tamtejszego GOSiR-u, radnego Mariana Łubkowskiego (znanego miłośnika motoryzacji, szczególnie tej na dwóch kółkach) oraz grupy Niedźwiedzie Wschodu.

Mimo dość nieciekawej aury (deszcz i zimno) impreza przyciągnęła kilkudziesięciu motocyklistów i motocyklistek oraz wielu widzów. Nic w tym dziwnego, wszakże Motopiknik to wyjątkowe wydarzenie bez nawet grama muzyki popularnej, nie mówiąc już o disco polo. W przerwach pomiędzy koncertami organizatorzy zapewnili widowiskowe konkursy. Największym zainteresowaniem cieszył się ten z przetaczaniem samochodu. (bm)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here