Zaciąg do Castoramy

„Castorama” ogłasza nabór kolejnych pracowników do budowanego w Chełmie supermarketu budowlanego. Tym razem poszukuje chętnych na siedem stanowisk, w tym też kierownicze.

Kilka tygodni temu w Chełmie, na działce między al. Przyjaźni a ul. Rejowiecką, ruszyła budowa hipermarketu budowlanego „Castorama”. Pierwsze nabory pracowników ogłoszono jeszcze w marcu. Nie tak dawno pojawiły się kolejne oferty pracy w chełmskim markecie, którego otwarcie jest planowane jesienią br.
„Castorama” poszukuje chętnych na siedem stanowisk: kierownika kategorii produktu, konserwatora, koordynatora działu serwis, koordynatora działu wizualizacji i informacji, specjalisty ds. zarządzania zamówieniami i zapasem, zastępcy kierownika sektora logistyki i zastępcy kierownik sektora obsługi klienta. Więcej informacji można uzyskać na stronie internetowej www.castorama.pl
Ile można zarobić w „Castoramie”? Z dostępnych w Internecie informacji wynika, że doradca handlowy może liczyć na wynagrodzenie nieco większe, niż wynosi minimalna płaca, czyli ponad 2 tys. zł. Podobnie zarabiają kasjerzy. Około 13 zł za godzinę pracy otrzymują magazynierzy. Zastępcy kierownika dostają średnio po 2,5 tys. zł netto, a do tego dochodzą premie. Pensje kierowników natomiast wynoszą w granicach 3 tys. zł na rękę.
W chełmskiej „Castoramie” ma pracować około 180 osób. (jar)