Zagraj w Orkiestrze!

31. finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy odbędzie się 29 stycznia, jednak w Chełmie pierwsze dźwięki tej najweselszej orkiestry świata zabrzmią już w piątek, 6 stycznia, w DźwiękoSferze przy ul. Lubelskiej 8, gdzie odbędzie się koncert piosenek świąteczno-noworocznych w wykonaniu artystów związanych z tą placówką.


Chełm, jak co roku, zagra w Wielkiej Orkiestrze Świątecznej Pomocy, a jej lokalnym dyrygentem jest Automobilklub Chełmski. Sztab Orkiestry już dziś zwracają się do wszystkich z propozycją współpracy podczas tego radosnego wydarzenia.

Można podarować przedmioty lub usługi na licytacje, które rozpoczną się już 27 stycznia i będą się odbywały podczas wszystkich wydarzeń towarzyszących 31 finałowi. Jak zwykle będą licytowane m.in. prestiżowe złote serduszka chełmskiego sztabu WOŚP, kursy na prawo jazdy, wieczór saunowy i romantyczne kolacje, unikatowe fotele, loty śmigłowcem i paralotnią, kulig, ale także kubki, talony na pizzę i bony towarowe. Po raz drugi będzie można też kupić kawałek… deptaka. Osoba lub firma, która wygra licytację, zostanie uhonorowana wmurowaniem imiennej granitowej tabliczki w nawierzchnię głównego traktu pieszego w mieście. Chełmski sztab będzie obecny również na platformie Allegro. Osoby lub firmy, które zechcą podarować coś na wielkoorkiestrowe licytacje lub zaproponować inną formę współpracy, proszone są o kontakt z szefem chełmskiego sztabu Grzegorzem Gorczycą pod numerem telefonu 502 342 117 lub e-mailem akchelmski@hoga.pl.

Pierwsze akordy 31. finału chełmska WOŚP zagra już w najbliższy piątek 6 stycznia o godz. 17.00 w DźwiękoSferze przy ul. Lubelskiej 8, gdzie odbędzie się koncert piosenek świąteczno-noworocznych w wykonaniu artystów związanych z tą placówką. Publiczność, oprócz możliwości przeżycia znakomitych doznań artystycznych, będzie miała okazję wrzucić dowolny datek do orkiestrowej puszki. Zapraszamy! (gg)