Zagrają dla Joli

Chełmskie stowarzyszenie „Przytulisko” zaprasza 2 grudnia do Zespołu Szkół Społecznych na koncert charytatywny, z którego dochód będzie przeznaczony na leczenie Jolanty Kramek, cierpiącej na nowotwór złośliwy. Zagrają Darek Tokarzewski, Mariusz Matera, Jarek Buczek, Yaroo, Lech Błazucki, Marlena Stangryciuk-Zając.

Pod koniec września br. pisaliśmy w „Nowym Tygodniu” o Jolancie Kramek, cierpiącej nowotwór złośliwy. Pani Jola przez lata działała w Stowarzyszeniu Na Rzecz Osób Potrzebujących „Przytulisko” w Chełmie, a teraz sama potrzebuje pomocy. Po tym jak u 43-letniej mieszkanki gminy Chełm, mamy trójki dzieci, sekretarz „Przytuliska” zdiagnozowano olbrzymi guz prawej półkuli mózgu okolicy czołowej naciekający struktury głębokie, jej przyjaciele ze stowarzyszenia rozpoczęli zbiórkę pieniędzy na leczenie. Wtedy pani Jola była już operacji glejaka wielopostaciowego IDH, bo tak brzmi ostateczna diagnoza, ale podstępna choroba wymaga dalszego badania i leczenia. Działacze stowarzyszenia „Przytulisko” organizują teraz koncert charytatywny, z którego dochód będzie przeznaczony na leczenie ich przyjaciółki ze stowarzyszenia.

– Jola nie jesteś sama – piszą w zawiadomieniu o imprezie działacze „Przytuliska”. – Troszkę wcześniej, bo 2 grudnia przychodzi do Ciebie Mikołaj. Tak, właśnie tego dnia wspaniali artyści: Marlena Stangryciuk-Zając, Darek Tokarzewski, Mariusz Matera, Jarek Buczek, Yaroo, Lech Błazucki. Razem z gośćmi zagrają dla Ciebie od godziny siedemnastej w Zespole Szkół Społecznych w Chełmie przy ulicy Hrubieszowskiej. Wejściówka nie mniej niż 30 złotych. W programie aukcje i licytacje. Zapraszamy, prosimy o udostępnianie. Z uwagi na pandemię zapraszamy gości zaszczepionych, ozdrowieńców i właściwie przetestowanych. Pamiętajcie o maseczkach, a pod nimi o szerokich uśmiechach. Liczymy na wsparcie i waszą obecność. Choć pandemia zatrzymuje wszystko, my dalej działamy!

„Przytulisko” podaje też numer naszego konta bankowego, na które można dokonywać wpłat:

28203000451110000002778360, a także nr KRS 0000465707 z dopiskiem „Dla Joli Kramek”. (mo)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here