Zakochani w przyrodzie, wyróżnieni w konkursie

Agroturystyka Polesie z Babska (gm. Urszulin) znalazła się w elitarnym gronie 12 laureatów prestiżowego ogólnopolskiego konkursu „Na wsi najlepiej” organizowanego przez Polską Organizację Turystyczną. – Zajęliśmy zaszczytne drugie miejsce w kategorii „Wypoczynek na wsi” i zostaliśmy wyróżnieni jako jedyni z województwa lubelskiego – cieszy się właściciel obiektu, Grzegorz Gołoś.

Kapituła konkursu, w skład której weszli zewnętrzni eksperci, przedstawiciele Polskiej Organizacji Turystycznej, Ministerstwa Rolnictwa i Rozwoju Wsi oraz regionalnych organizacji turystycznych rozpatrzyła w sumie 115 zgłoszeń pod kątem jakości oferty turystycznej, jej innowacyjności, dostępności oraz powiązania z kulturowymi i naturalnymi zasobami wsi. Ostatecznie wybrano 12 najlepszych zgłoszeń, po 3 w każdej z 4 kategorii. Drugie miejsce w kategorii „Wypoczynek na wsi” zajęła Agroturystyka Polesie z Babska, którą prowadzą Grzegorz i Anna Gołoś.

– Po raz kolejny okazało się, że to co robimy i jak robimy zdobywa uznanie w Polsce – mówi pan Grzegorz. – Jesteśmy dumni i bardzo się cieszymy! Obiecujemy, że nadal będziemy się starali tworzyć z pasją, uśmiechem i sercem nasz dom otwarty dla gości. Polesie to miejsce niezwykłe. My sami zawitaliśmy tu na chwilę, a zostaliśmy na zawsze – zakochani w krajobrazie, przyrodzie, ciszy i spokoju – dodaje Gołoś. (b)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here