Ze Świdnika polecimy nad Morze Czarne

Od połowy czerwca, dwa razy w tygodniu, linie Wizz Air będą latać ze Świdnika do bułgarskiego Burgas. Sprzedaż biletów właśnie ruszyła.


Wakacyjne rejsy do Bułgarii wystartują w niedzielę, 13 czerwca. Połączenie na trasie Świdnik-Burgas będzie realizowane w środy i niedziele. Start z Portu Lotniczego Lublin planowany jest o godz. 19.30, a lądowanie w Burgas o 22.25. Z powrotem samolot wystartuje z Bułgarii o godz. 18.05, by wylądować w Porcie Lotniczym Lublin o godz. 19.00.

– To kolejna świetna wiadomość dla osób wybierających się na wakacje. Jestem przekonany, że dzięki współpracy z lokalnymi biurami podróży nasi pasażerowie chętnie skorzystają z wakacyjnych destynacji, wykorzystując wszystkie dostępne miejsca w samolotach. Wiemy, że ten kierunek cieszy się dużym zainteresowaniem mieszkańców regionu, zachęcamy więc touroperatorów do współpracy przy tworzeniu oferty wyjazdowej właśnie z naszego lotniska. Warto przypomnieć, że zarówno linie lotnicze, jak i lotniska wprowadziły szereg środków ostrożności, które minimalizują ryzyko zarażenia podczas podróży lotniczej, która obecnie jest najbezpieczniejszą formą podróżowania – mówi Andrzej Hawryluk, prezes Portu Lotniczego Lublin.

– Aby pomóc pasażerom i załodze podróżować bezpiecznie i bezproblemowo, linia Wizz Air wdrożyła dodatkowe procedury w zakresie higieny ułatwiające utrzymywanie dystansu fizycznego podczas wchodzenia na pokład oraz zwiększenie czystości w samolocie. Pasażerowie powinni odprawiać się drogą elektroniczną oraz dokonywać płatności online za usługi (m.in. wykupując dodatkowy bagaż), aby zminimalizować zbędny kontakt fizyczny na lotnisku. Pomimo faktu, że filtry HEPA znajdujące się we wszystkich samolotach Wizz Air, odfiltrowują z powietrza w kabinie 99,97% wirusów i bakterii, załoga oraz pasażerowie są zobowiązani nosić maski podczas całego lotu – dodaje biuro prasowe przewoźnika.

Burgas, położone blisko Słonecznego Brzegu i innych znanych kąpielisk nad Morzem Czarnym, to idealne miejsce na wakacje dla osób lubiących wypocząć nad ciepłym morzem. Tamtejsze plaże cieszą się od lat ogromnym zainteresowaniem mieszkańców naszego województwa. Bilety można rezerwować w serwisie wizzair.com. Szczegółowy rozkład lotów znajduje się również na stronie internetowej airport.lublin.pl. (opr. w)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here