Zebrania z mieszkańcami

O stanie finansów miasta, kondycji miejskich spółek, restrukturyzacji zadłużenia, przedwyborczych obietnicach, strategii miasta i planowanych inwestycjach prezydent Jakub Banaszek i urzędnicy chcą rozmawiać z mieszkańcami Chełma.

Jakub Banaszek, zgodnie z wcześniejszą zapowiedzią, organizuje otwarte spotkania z mieszkańcami miasta na osiedlach. Wezmą w nich udział: kierownictwo urzędu, dyrektorzy departamentów, prezesi miejskich spółek. Urzędnicy przedstawią wyniki przeprowadzonego w pierwszej połowie br. audytu i restrukturyzacji zadłużenia, stan miejskich spółek, zaś prezydent opowie o przedwyborczych obietnicach, strategii miasta i planowanych inwestycjach.

W poniedziałek 30 września odbędą się dwa spotkania. W Szkole Podstawowej nr 11 przy ul. Powstańców Warszawy 10 o godz. 17.00 spotkają się mieszkańcy dwóch osiedli, XXX-lecia i Kościuszki. O godz. 19.00 z kolei w Zespole Szkolno-Przedszkolnym nr 3 przy ul. Rejowieckiej 76 urzędnicy będą oczekiwać na mieszkańców osiedli Rejowiecka i Zachód.

Dzień później, we wtorek 1 października o 17.00 w sali konferencyjnej Urzędu Miasta przy ul. Lubelskiej 65 odbędzie się zebranie rad osiedli Śródmieście i Słoneczne, natomiast o 19.00 w Szkole Podstawowej nr 1 przy ul. Wołyńskiej będzie spotkanie mieszkańców z Dyrekcji Dolnej i Dyrekcji Górnej. Ostatnie zebranie z udziałem mieszkańców Działek i Cementowni zostało zaplanowane na czwartek 3 października godz. 17.00 w Zespole Szkół Technicznych przy ul. Granicznej 2. (s)