Zginęła w drodze po samochód

Pojechali oglądać auto przed zakupem. W drodze powrotnej kierowca wymusił pierwszeństwo na skrzyżowaniu. Po zderzeniu samochód rodziny z Chełma wypadł z trasy i stanął bokiem. Młoda matka zmarła na miejscu.

Do tragicznego wypadku doszło w sobotę (17 kwietnia) po godzinie 20:20.

– Jak wynika ze wstępnych ustaleń lubartowskich policjantów, 32-latek kierujący volkswagenem jechał drogą wojewódzką numer 808 i na skrzyżowaniu z drogą krajową numer 48 nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu kierującej oplem, która jechała w stronę centrum Kocka – informuje starszy sierżant Jagoda Stanicka, rzecznik prasowa Komendy Powiatowej Policji w Lubartowie.

VW podróżowała grupka chełmian. Akurat tej soboty wybrali się w podróż do innego miasta, by obejrzeć samochód, którego kupnem byli zainteresowani. – W wyniku zderzenia pojazdów zginęła na miejscu 36-letnia pasażerka volkswagena, mieszkanka powiatu chełmskiego. Z kolei obrażeń doznały dwie osoby: kierujący volkswagenem 32-latek oraz 23-letni pasażer opla. Kierująca oplem 23-latka nie doznała poważniejszych obrażeń. Na miejscu policjanci wykonywali czynności pod nadzorem prokuratora. Na czas prowadzonych oględzin droga była czas zablokowana. Okoliczności wypadku wyjaśni prowadzone postępowanie – dodaje rzecznik lubartowskiej KPP. (pc, fot. Policja)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here