Zmiany na Rejowieckiej

Od piątku, 4 września, kierowców znów czekają zmiany w ruchu na przebudowywanym odcinku ul. Rejowieckiej, od ronda im. R. Dmowskiego do skrzyżowania z ul. Szpitalną. Tym razem drogowcy zamierzają ponownie zamknąć północną nitkę. Kierowcy będą poruszać się po południowej części ulicy.

Przebudowa krajowej „Dwunastki” powoduje ogromne korki niemal w całym mieście. W godzinach szczytu zakorkowany jest wiadukt w al. Armii Krajowej, jadąc w kierunku Rejowieckiej, a także niemal cała ul. Lubelska, od ronda Jana Pawła II do ronda im. R. Dmowskiego. Kierowcy muszą jednak uzbroić się w cierpliwość i poczekać do zakończenia wszystkich prac. Te są planowane na 30 października 2021 r.

Na razie kierowców czekają kolejne zmiany na ul. Rejowieckiej. W piątek, 4 września, w południe zostanie zamknięta północna część ulicy na odcinku od ronda Dmowskiego do ul. Szpitalnej. Ruch zostanie przerzucony na południową nitkę, na której na razie nie ma jeszcze położonej nawierzchni asfaltowej.

Drogowcy zamkną też skrzyżowania Rejowieckiej z ulicami: Kolberga, Krasickiego, Piaskową, Fredry, Zapolskiej, Kaflarską (dla samochodów ciężarowych), Witosa i Różaną. Przejezdne będzie jedynie skrzyżowanie z ul. Kochanowskiego. Dojazd i dojście do posesji będą odbywać się przebudowywanymi chodnikami i drogami przyległymi. (s)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here