Znak ustawiony bezprawnie

Przed ul. Piekarską kilka dni temu został ustawiony znak zakazu wjazdu od ul. Lubelskiej, z adnotacją, że nie dotyczy on mieszkańców i służb komunalnych. Okazuje się, że miasto nie zmieniało organizacji ruchu, a znak ktoś postawił bezprawnie.

Wielu kierowców ul. Piekarską i dalej Chłodną skraca sobie drogę, gdy przed skrzyżowaniem Lubelskiej z Trubakowską i Szpitalną tworzy się korek. Zwłaszcza od kiedy trwa przebudowa krajowej „Dwunastki” i każdy próbuje jak najszybciej dostać się do docelowego punktu. Większy ruch na tej małej uliczce może być dla jej mieszkańców uciążliwy i trudny do zaakceptowania.

Niedługo jednak kończy się przebudowa Rejowieckiej i większość kierowców, jeżdżących Lubelską, przeniesie się na krajową „Dwunastkę”.

Kilka dni temu przed ul. Piekarską ustawiono znak zakazu wjazdu od Lubelskiej. Pod nim zamontowano tabliczkę informującą, że zakaz nie dotyczy mieszkańców osiedla i służb komunalnych. Dla kierowców, skracających sobie drogę, znak okazał się niemałym zaskoczeniem. Okazuje się jednak, że został ustawiony bezprawnie. Biuro Prasowe Prezydenta Chełma poinformowało, iż na ul. Piekarskiej nie zmieniano organizacji ruchu… (s)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here