Znowu samochód do wygrania!

W ubiegłym roku udział w loterii zgłosiło 7971 osób. Główną wygraną był samochód osobowy z napędem hybrydowym toyota yaris. Samochód wylosowała pani Katarzyna.

Lubelski ratusz już po raz trzeci organizuje loterię „Rozlicz PIT w Lublinie”. Akcja kierowana jest do wszystkich, którzy płacą podatek dochodowy PIT w naszym mieście. Podobnie jak w poprzednich edycjach na uczestników czekają cenne nagrody, wśród których główną jest samochód z napędem hybrydowym! Przyjmowanie zgłoszeń do loterii rozpocznie się już dzisiaj (1 lutego) i potrwa do końca kwietnia.

– Rozliczenie podatku w Lublinie, to nie tylko wsparcie dla miasta, z którego infrastruktury i dóbr codziennie korzystamy. To także wymierne korzyści dla mieszkańców, którzy dzięki systemowi zniżek mogą wprowadzić oszczędności w domowym budżecie. Ideą loterii jest premiowanie osób, które płacą podatki w Lublinie i przyczyniają się w ten sposób do wzrostu dochodów miasta i jego rozwoju. Dlatego zachęcam do wzięcia udziału w loterii, w której do wygrania jest wiele cennych nagród. Dziękuję również wszystkim mieszkańcom, którzy do tej pory rozliczają podatki w Lublinie – mówi prezydent Krzysztof Żuk.

W loterii „Rozlicz PIT w Lublinie” może wziąć udział każdy mieszkaniec Lublina, niezależnie od miejsca zameldowania. Warunkiem udziału jest złożenie rocznej deklaracji podatkowej w lubelskim urzędzie skarbowym i podanie w niej, jako miejsce zamieszkania Lublina. Drugim warunkiem jest zgłoszenie udziału w loterii poprzez wypełnienie formularza zgłoszeniowego.

Od dzisiaj (1 lutego) w Biurach Obsługi Mieszkańców, w Wydziale Komunikacji oraz w Biurowcu na ul. Spokojnej 2 zostaną uruchomione Punkty Obsługi Loterii. Dostępne w nich będą papierowe formularze zgłoszeniowe, które po wypełnieniu należy wrzucić do znajdujących się tam urn. Przyjmowanie zgłoszeń do Loterii rozpocznie się 1 lutego, a zakończy 30 kwietnia, natomiast losowanie nagród odbędzie się 12 maja.

Biorąc udział w loterii można wygrać jedną z 20 nagród rzeczowych: samochód osobowy Toyota Yaris Hybrid, rowery miejskie, hulajnogi elektryczne, ekspresy ciśnieniowe, nawilżacze powietrza, wideorejestratory samochodowe i dyski przenośne 2TB.

Łączna wartość nagród w Loterii wynosi ponad 92 tys. zł.

Loteria „Rozlicz PIT w Lublinie”, to nie jedyny miejski program premiujący mieszkańców, którzy płacą podatki w Lublinie. Z końcem lipca 2020 r. ruszył kolejny program lojalnościowy – Lubelska Karta Miejska, który uprawnia do korzystania z ulg, rabatów i zniżek na miejskie usługi i produkty oferowane przez partnerów w obszarze kultury, sportu, rekreacji, oświaty, zdrowia, gastronomii, handlu i usług.

Do programu mogą przystąpić między innymi osoby, które rozliczają podatek dochodowy od osób fizycznych w urzędzie skarbowym właściwym dla osoby zamieszkałej na terenie Lublina i deklarują w zeznaniu podatkowym jako miejsce swojego zamieszkania Gminę Lublin, bez względu na to, czy osiągają dochód. W takim przypadku, podczas składania wniosku o wydanie LKM należy okazać pierwszą stronę zeznania podatkowego za ostatni rok podatkowy wraz z potwierdzeniem złożenia zeznania podatkowego we właściwym dla Gminy Lublin urzędzie skarbowym albo Urzędowym Potwierdzeniem Odbioru (UPO). Co ważne, należy pamiętać, żeby numer na UPO, był zgodny z numerem wygenerowanym na złożonym dokumencie PIT.

Do tej pory nadano ponad 18,5 tys. znaczników Lubelskiej Karty Miejskiej, a mieszkańcy mogą korzystać z ulg i rabatów u ponad 50 partnerów programu.
Oprac. BS

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here