Żółtańce z pucharem wójta

Zryw Żółtańce wygrał XIV Turniej Mieszkańców Gminy Chełm w Halowej Piłce Nożnej o Puchar Wójta, który odbył się w Zespole Szkół w Uhrze. Przez cały dzień rywalizowało ze sobą siedem drużyn. W półfinałach Zryw Żółtańce pokonało Niebo w Ziemi Depułtycze 11:5, zaś Weremowice wygrały z Parypsami 7:4. Trzecie miejsce zajęły Parypse po wygranej nad zespołem Niebo w Ziemi 11:8. W finale Żółtańce pokonały Weremowice 11:4. Klasyfikacja końcowa turnieju: 1. Zryw Żółtańce, 2. Weremowice, 3. Parypse, 4. Niebo w Ziemi – Depułtycze, 5. Strupin Duży, 6. Januszki Okszów, 7. Okszów Ekipa.
Królem Strzelców turnieju został Zbigniew Leśnicki ze Zrywu Żółtańce, najlepszym bramkarzem Adrian Lipert z Paryps, a najstarszym zawodnikiem był Alfred Poznański ze Strupina Dużego.
Wszystkie drużyny otrzymały dyplomy, sportowe gadżety oraz piłki do dalszych treningów. Trzy najlepsze zespoły dostały okazałe puchary, dyplomy, piłki oraz nagrody indywidualne dla wszystkich zawodników. Nagrody wręczali Wiesław Kociuba, wójt gminy Chełm oraz radny Zbigniew Smolira. Głównymi organizatorami turnieju byli: Biuro Promocji Gminy Chełm oraz Zbigniew Pułajdowicz, nauczyciel wychowania fizycznego w Zespole Szkół w Uhrze. Wsparcie organizacyjno-techniczne zapewniła Beata Kiełbasa. Kolejny, jubileuszowy XV turniej już za rok!(s)