Zorganizowali sobie koronaria

Nie wszyscy traktują stan epidemii poważnie. W Lublinie grupa studentów podeszła do wyjątkowej sytuacji bardzo lekkomyślnie. Wolne od zajęć, postanowiła wykorzystać na huczną imprezę. W końcu doszło do interwencji policji. Wtedy jeden z biesiadników postanowił się ulotnić i wypadł z III piętra!

Wszystko działo się w środę, 23 marca późnym wieczorem w mieszkaniu na osiedlu Lipińskiego na Czechowie. Sąsiedzi nie wytrzymali wrzasków i głośnej muzyki. Zdenerwowani wezwali mundurowych. Kiedy około godz. 22 na miejscu pojawił się patrol okazało się, że w lokalu na imprezie bawi się aż jedenaście osób – studentów z Etiopii i Zimbabwe. Kiedy do drzwi stancji zapukali mundurowi, Afrykanie wpadli w panikę. chowali się w szafach a jeden z nich postanowił wyskoczyć przez okno. Wybiegł na balkon, poślizgnął się i spadł na trawnik z III piętra. Tylko cudem nic poważnego mu się nie stało…

Ciąg dalszy artykułu jest dostępny w wydaniu PDF z 30.03.2020 r.

Doskonale rozumiemy, że sprzeczne informacje, fake newsy i plotki mogą wywoływać obawy. Cenimy Twój spokój, dlatego u nas dostaniesz tylko sprawdzone wiadomości i rzetelnie przygotowane materiały.