Zrób zdjęcie, wygraj nagrody

Święta to niezwykły, magiczny czas. Chwile przy wigilijnym stole spędzone w gronie najbliższych wspominamy przez całe życie. Dlatego warto jest je uchwycić i zachować nie tylko w pamięci, ale i na zdjęciach. Takimi fotografiami warto jest też dzielić się z innymi, albo zgłosić je do konkursu „Moja Wigilia 2016” i wygrać jedną z wielu atrakcyjnych nagród.

 

W sobotę (10 grudnia) Stowarzyszenie Pomocy Dzieciom Niepełnosprawnym „Lepsze Jutro” z Włodawy ogłosiło konkurs na najpiękniejszą fotografię „Moja Wigilia 2016”. – Udział w plebiscycie mogą wziąć osoby do 15. roku życia oraz wszystkie osoby niepełnosprawne bez względu na wiek – mówi Justyna Gajos, prezes „Lepszego Jutra”. – Prace (maksymalnie dwa zdjęcia) należy zgłaszać drogą mailową na adres stowarzyszenie.lepszejutro@interia.pl w terminie od 24 do 28 grudnia br. Wtedy też nastąpi rozstrzygnięcie konkursu. 2 stycznia wszystkie prace zostaną opublikowane na stronie stowarzyszenia, a internauci będą mogli oddawać na najlepsze z nich swój głos. Do autora zdjęcia, które zbierze ich najwięcej, powędruje specjalna nagroda Grand Prix – dodaje pani prezes. Trzeba przyznać, że jest o co walczyć, bo nagrody są naprawdę atrakcyjne. Ufundowali je m.in.: Stajnia Mafia z Suszna, Gabinet Terapii i Rozwoju Dziecka Agnieszka Kolejko z Parczewa, włodawski MPGK, burmistrz Włodawy Wiesław Muszyński, Nowy Tydzień Chełmski, apteka Rondo we Włodawie oraz osoby prywatne. Patronat medialny nad wydarzeniem objął Nowy Tydzień Chełmski. Regulamin i szczegółowe informacje znajdziecie Państwo na stronie facebookowej stowarzyszenia.
Stowarzyszenie Pomocy Dzieciom Niepełnosprawnym „Lepsze Jutro” z Włodawy działa od kilku lat. Jego głównym celem jest niesienie pomocy dzieciom niepełnosprawnym i ich rodzinom. Stowarzyszenie wpiera ich rehabilitacje, pomaga w edukacji, aktywuje. Organizuje imprezy, czynnie współpracuje z władzami samorządowymi i innymi organizacjami. Konkurs „Moja Wigilia 2016” jest elementem projektu o nazwie „Chcemy być tacy sami…” współfinansowanego przez fundację PZU i gminę miejską Włodawa. (bm)