105 lat pani Janiny

105. urodziny obchodziła Janina Aksamirska z Włodawy. Z tej okazji w imieniu mieszkańców i władz miasta życzenia i gratulacje na ręce córki jubilatki przekazali burmistrz Wiesław Muszyński oraz kierownik Wydziału Oświaty, Kultury i Promocji Agata Zakrzewska.

– Pięć lat temu składałem pani Janinie życzenia z okazji setnych urodzin – mówi burmistrz Wiesław Muszyński. – Jestem zaszczycony, że ponownie mogłem odwiedzić najstarszą mieszkankę Włodawy, tym razem z okazji tak wyjątkowej sto piątej rocznicy urodzin.

Rodzina pani Janiny składa podziękowania wszystkim, którzy na przestrzeni lat okazali pomoc i życzliwość najstarszej mieszkance miasta: personelowi przychodni „Zdrowa Rodzina” w szczególności doktor Władysławie Bąk-Kusiej i pielęgniarce Annie Śliwińskiej, a także zmarłemu księdzu Stanisławowi Dadasowi i księdzu Krzysztofowi Zawadzkiemu oraz życzliwym sąsiadom państwu Czosneckim, mecenasowi Piotrowi, wnukom Dariuszowi i Małgorzacie oraz prawnukowi Kacprowi wraz z mamą i członkom Polskiego Związku Emerytów, Rencistów i Inwalidów Oddział we Włodawie. (a)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here