92-latka ranna w wypadku

92-latka trafiła do szpitala po wypadku w Dorohuczy. Jechała w toyocie, kierowanej przez 60-latkę, która nie ustąpiła pierwszeństwa kierowcy audi.

Wypadek wywołał poruszenie wśród wielu chełmskich kierowców wracających z weekendowych wyjazdów. Doszło do niego w Dorohuczy (powiat świdnicki) w niedzielę (13 września) około godziny 18 przy skrzyżowaniu z drogą numer 838. Audi zderzyło się tam z toyotą. Przyczyną było nieudzielenie pierwszeństwa przejazdu przez 60-latkę, kierującą Toyotą.

Policjanci ustalili, że kobieta jadąc od miejscowości Trawniki w kierunku Cycowa nie ustąpiła pierwszeństwa przejazdu 28-letniemu kierowcy audi, mieszkańcowi powiatu chełmskiego. Audi poruszało się od strony Piask w kierunku Chełma. Pasażerką toyoty była 92-latka i to ona w wyniku zderzenia odniosła obrażenia i została przetransportowana do szpitala. Zarówno 92-latka, jak i 60-letnia kierująca Toyotą to mieszkanki powiatu włodawskiego.

Wypadek spowodował utrudnienia w ruchu, a policja wyznaczyła objazdy. Mundurowi apelują o zachowanie szczególnej ostrożności na drodze, zwłaszcza podczas włączania się do ruchu. (mo)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here