Ależ to była biesiada!

W ostatni weekend w GOK w Fajsławicach odbyła się Gminna Biesiada Kół Gospodyń Wiejskich, w której wzięły udział lokalne koła gospodyń wiejskich oraz stowarzyszenia działające na terenie gminy.

Na biesiadzie bawili się członkowie: Stowarzyszenia Aktywnych Kobiet w Fajsławicach, KGW w Marysinie „Kreatywne Marysieńki”, KGW w Boniewie „Niezłe Ziółka” oraz dopiero powstającego KGW w Suchodołach.

Uroczystego otwarcia wydarzenia dokonała dyrektor Gminnego Ośrodka Kultury w Fajsławicach Ewelina Mazur. Wśród gości znaleźli się: wójt gminy Fajsławice Janusz Pędzisz oraz starosta krasnostawski Janusz Szpak. W swoim wystąpieniu wójt podkreślił, że koła gospodyń wiejskich są wspaniałą wizytówką i promocją gminy Fajsławice zarówno na szczeblu lokalnym i powiatowym, jak i wojewódzkim oraz ogólnopolskim. Ton hucznej zabawie nadawał wodzirej i DJ Fresh. (kg)