Anna Misiura wraca do magistratu

Mieliśmy nosa. We wtorek, 1 września, Anna Misiura ma objąć stanowisko sekretarza miasta w chełmskim magistracie. Ostatnio pełniła tę funkcję w starostwie powiatowym w Hrubieszowie.

Anna Misiura po kilku latach nieobecności wraca do pracy w chełmskim ratuszu. 1 września br. ma objąć stanowisko sekretarza miasta. W urzędzie od kilku dni jest szykowany dla niej gabinet.

Na stanowisku sekretarza miasta zastąpi Małgorzatę Grzegorczuk, która tę funkcję objęła w kwietniu minionego roku. Od drugiej połowy października 2019 r. przebywała na „usprawiedliwionej nieobecności w pracy”. W urzędzie już się nie pojawiła. W lipcu br. dostała miesięczne wypowiedzenie, które 31 sierpnia dobiegnie końca.

Anna Misiura w chełmskim magistracie przepracowała kilkanaście lat. Była w Wydziale Infrastruktury i Wydziale Ochrony Środowiska. Ostatnie lata spędziła w starostwie w Hrubieszowie, gdzie pełniła funkcję właśnie sekretarza powiatu. W urzędzie miasta podejmie pracę bez konkursu. Jak ustaliliśmy, ma przejść do ratusza na zasadzie porozumienia między samorządami. (s)