Bielizna od polskich czy zagranicznych producentów?

Bieliznę nosi większość z nas. W zależności od potrzeb, jest ona zmysłowa, sportowa, czy też klasyczna i na co dzień. Dobrze dobrana pomoże wymodelować sylwetkę, w tym ukryć jej ewentualne mankamenty. Ponadto sprawia, że czujemy się lepiej i jednocześnie jesteśmy zdrowsze. Niewłaściwy stanik, nie odciążający piersi w większym rozmiarze, przyczynia się do bólów kręgosłupa oraz schorzeń układu nerwowego. Jednak wciąż pozostaje zasadnicze pytanie – gdzie znaleźć dobrej jakości bieliznę? Stawiać na krajowych producentów, czy też może tych zagranicznych, których towary rozpowszechnione są na całym świecie?

Polska marki? Znane i cenione nie tylko w rodzimym kraju!

Kojarzysz firmy, zajmujące się produkcją bielizny, takie jak Rilke, Gatta, Samanta Lingerie, Le Petit Trou, Miss Liberte lub Undress Code? Jeśli tak, to wiesz, że wszystkie mają krajowy rodowód? Mimo że ich nazwy nawiązują do francuskojęzycznych lub angielskich zwrotów, tak są to rodzime marki.

Polski producent bielizny damskiej kojarzony jest z tworzeniem wysokojakościowego towaru. Jednak nie jest to jedyna zaleta, najważniejszą, którą doceniają kobiety niemalże na każdym kontynencie, jest to, że… rozmiarówka jest naprawdę różnorodna.

Wiele sieciówek stawia wyłącznie na najpowszechniejsze rozmiary bielizny. Nie znajdziemy wśród nich niczego dla osób, potrzebujących staników z większą miseczką czy mniejszym obwodem pod biustem. Z kolei polskie marki wypełniły tę niszę, odpowiadając na potrzeby wielu klientek.

Gdzie znaleźć polskiego producenta bielizny?

Odpowiedź nie jest zbyt skomplikowana – w Internecie. Właściwa fraza pomoże nam odszukać to, co trzeba. Dodatkowo, warto zajrzeć chociażby na stronę https://novika.com.pl/, gdzie znajdziemy produkty, skupiające wszelkie zalety polskich marek bieliźnianych.

Ponadto, wielu rodzimych twórców ogłasza się także na forach czy portalach społecznościowych; odpowiednia grupa na Facebooku albo ogłoszenie na Allegro sprawi, że z łatwością zdobędziemy upragniony towar. Pamiętaj, że wspierając rodzime marki przyczyniasz się także do niższej emisji śladu węglowego – produkty nie są dalekosiężnie wysyłane. Kolejną zaletą jest to, że najzwyczajniej wspierasz krajowych producentów, co przyczynia się do rozwoju krajowego i wzrostu gospodarczego. Brzmi poważnie? I takie właśnie jest – a wystarczy tylko sięgnąć po ulubione ubrania i zarazem zrobić coś dobrego.

Czym charakteryzuje się bielizna wysokiej jakości?

Właściwie dobrany rozmiar bielizny nie znaczy oczywiście, że będzie to odzież wysokiej jakości, która posłuży przez długi czas. Trzeba także zwrócić uwagę na materiały, z jakich została uszyta. Przede wszystkim skład powinien bazować na naturalnych tkaninach, takich jak bawełna lub jedwab. Sztuczne – poliester – często podrażniają skórę i przyczyniają się do jej odparzeń. Dzieje się tak dlatego, że nie jest możliwa prawidłowa cyrkulacja powietrza; co także sprzyja rozrostowi bakterii. Dlatego zawsze świadomie wybieraj swoje ubrania; sprawdzaj nie tylko gdzie, ale i z czego zostały stworzone.

Materiał partnera