CBŚ w klubach uciech

Agenci z Centralnego Biura Śledczego Policji opanowali w nocy z piątku na sobotę klub go-go przy Krakowskim Przedmieściu w Lublinie. W całym kraju jednocześnie odbywa się wielka akcja wymierzona w działalność klubów nocnych powstałych po dawnej sieci „Cocomo”.


Rozpoczęcie akcji potwierdziła Iwona Jurkiewicz, rzeczniczka CBŚP. Ale na dodatkowe informacje kazała czekać do chwili zakończenia policyjnych działań. Wiadomo, że przeszukania pomieszczeń a także przesłuchania obsługi i zatrzymania poza Lublinem miały miejsce w Bydgoszczy, Katowicach, Krakowie, Łodzi, Poznaniu, Rzeszowie, Trójmieście oraz w Warszawie. Podejrzanych w sprawach m.in. dokonywania rozbojów oraz prania brudnych pieniędzy zwożono do Wrocławia.

Czy obecnie w przeszukiwanych klubach stosuje się metody stosowane przez dawną sieć „Cocomo”? Przypomnijmy, że majętni klienci złapani w sidła namiętnej atmosfery, czasami po otrzymaniu drinków przy striptizie uroczych kobiet, szybko tracili świadomość, a po wyjściu z klubów zauważyli, że ich konta bankowe zostały wyczyszczone. W Lublinie jeden z gości klubu go-go stracił w jeden wieczór około 130 tys. zł. (l)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here