ChTKKF informuje

Chełmski Towarzystwo Krzewienia Kultury Fizycznej przyjmuje zgłoszenia udziału w halowych rozgrywkach ligowych w piłce nożnej, siatkówce i tenisie stołowym. Zaprasza też na zajęcia z cyklu „12 miesięcy aktywności fizycznej”.


Planowane rozpoczęcie rozgrywek: tenis stołowy – wrzesień, piłka nożna – październik, siatkówka – listopad. Spotkanie kapitanów drużyn ligi tenisa stołowego odbędzie się już 13 września o godz. 16.00 w świetlicy MOSIR przy ul. I Pułku Szwoleżerów 15A.
ChTKKF informuje też, że przyjmowane są zgłoszenia do udziału w zajęciach sportowo-rekreacyjnych w ramach programu „12 miesięcy aktywności fizycznej” w sekcjach: osób III Wieku, osób zwalczających nadwagę oraz osób z orzeczeniem o niepełnosprawności. Proponowane formy zajęć to: zumba (elementy tańca i aerobiku), pilates (połączenie jogi, baletu i ćwiczeń izometrycznych), joga (ćwiczenia koncentrująco-relaksujące), taniec jako jedna z form aktywności fizycznej, Nordic Walking oraz gimnastyka w wodzie. Planowane rozpoczęcie spotkań to 18 września. Zgłoszeń należy dokonywać w biurze ChTKKF (ul. I Pułku Szwoleżerów 15A). Więcej informacji pod numerem tel. 82 565 10 26 lub e-mailem: chełmskie_TKKF@interia.pl (kg)