COZL zaprasza

Centrum Onkologii Ziemi Lubelskiej i Stowarzyszenie Mężczyzn z Chorobami Prostaty „GLADIATOR” zapraszają na obchody Europejskiego Tygodnia Urologicznego.
W ramach Europejskiego Tygodnia Urologicznego zaplanowano otwarte wykłady dotyczące raka gruczołu krokowego oraz bezpłatne konsultacje urologiczne wraz z badaniami poziomu PSA we krwi. Wykład nt.: „Innowacje w leczeniu raka gruczołu krokowego, prezentacja badania ścieżki pacjenta z rakiem gruczołu krokowego” skierowany jest do pacjentów i ich rodzin oraz wszystkich zainteresowanych mieszkańców regionu. Wykład odbędzie się w Centrum Onkologii Ziemi Lubelskiej (ul. Jaczewskiego 7), początek o godz.12.00 w holu budynku „B”.

Jednocześnie organizatorzy ETU zapraszają w dniach 26-30 września 2016 r. na konsultacje urologiczne oraz wykonanie bezpłatnych badań poziomu PSA we krwi w Poradni Urologicznej Centrum Onkologii Ziemi Lubelskiej w godz. 9-14. Przed zaplanowaną wizytą konieczna jest rejestracja pod numerem telefonu: 81 454 15 70, w godz. 8-15. RN