Cukrownia ogrzeje bloki

Mieszkańcy spółdzielni „Cukrownik” w Siennicy Nadolnej mogą odetchnąć z ulgą. Cukrownia Krasnystaw nadal będzie dostarczała ciepło do znajdujących się nieopodal niej bloków. Wciąż nie wiadomo natomiast, kiedy odbędzie się walne zebranie, o co członkowie spółdzielni zabiegają od ponad trzech miesięcy. Prezes „Cukrownika” Janina Szawarska, choć obiecała je zwołać, do dziś tego nie uczyniła.

Prawie nikt z mieszkańców „Cukrownika” nie ma wątpliwości, kto stoi za tym, że Cukrownia Krasnystaw – mimo iż wypowiedziała spółdzielni umowę na dostawę ciepła – zmieniła zdanie i w dalszym ciągu będzie ogrzewała budynki w Siennicy Nadolnej. Pewnie gdyby nie Stanisław Lubaś, przewodniczący Sekcji Krajowej Przemysłu Cukrowniczego, a jednocześnie szef zakładowej „Solidarności”, mieszkańcy „Cukrownika” dziś mogliby…

Ciąg dalszy artykułu jest dostępny w wydaniu papierowym i w wydaniu PDF z 06.06.2022 r.

Doskonale rozumiemy, że sprzeczne informacje, fake newsy i plotki mogą wywoływać obawy. Cenimy Twój spokój, dlatego u nas dostaniesz tylko sprawdzone wiadomości i rzetelnie przygotowane materiały.


ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here