Czwarta Fala rozbawi Włodawę

Już w sobotę na deskach WDK-u wystąpi najpopularniejszy kabaret w polskim Internecie. Dla naszych Czytelników mamy dwa bilety na koncert twórców parodii „Wieśka Tico” czy „Passat robi we wsi szum”.

Kabaret Czwarta Fala to formacja młodego pokolenia, istniejąca od września 2009 roku, w skład której wchodzą Mateusz Lewkowicz, Damian Lebieda oraz Bartłomiej Cedro. Wystąpią we Włodawskim Domu Kultury w sobotę (18 stycznia) o godzinie 18:00. Szerszej publicznością są znani jako twórcy hitu „Wieśka Tico”, który na YouTube osiągnął przeszło 45 milionów wyświetleń, „Passat robi we wsi szum” (30 milionów wyświetleń), jak również innych parodii, które zna cała Polska. Ich kanał śledzi ponad 350 000 osób, co sprawia, iż Czwarta Fala jest najpopularniejszym kabaretem w polskim Internecie. Bilety (dzieci i młodzież 15 zł, dorośli 30 zł) są do nabycia w sekretariacie Włodawskiego Domu Kultury oraz w kasie kina oraz na stronie www.kupbilecik.pl

Dla naszych czytelników mamy dwie pojedyncze wejściówki na to wydarzenie. By je zdobyć, wystarczy zadzwonić do naszej redakcji (82 565 44 44) w środę (15 stycznia) punktualnie o godz. 12.00. Wejściówki trafią do pierwszych dwóch osób. Odebrać będzie je można w kasie włodawskiego kina w dniu występu – wystarczy okazać dowód tożsamości. (b)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here