Danowcy szkolili się w Piasecznie

Zawodnicy z grupy młodszej pozują z trenerem Bartoszem Baczyńskim

Reprezentanci LKSW Dan Świdnik uczestniczyli w sobotę w Piasecznie w seminarium szkoleniowym w kickboxingu w formule pointfighting. Zajęcia prowadził trener kadry narodowej Bartosz Baczyński.

– Seminarium było przede wszystkim kolejną okazją do wymiany doświadczeń w przyjacielskiej atmosferze, towarzyskich sparingów oraz uzyskania cennych wskazówek od szkoleniowca kadry – mówi Piotr Bernat, szkoleniowiec Dana.
Zajęcia odbywały się w dwóch grupach wiekowych, a obserwowała je także trenerka kadry narodowej kadetów, Emila Szabłowska, wypatrując nowych talentów do najmłodszej reprezentacji kraju. Poziom naszych zawodników spotkał się z uznaniem prowadzących.
Dla danowców wyjazd do Piaseczna był kolejnym elementem przygotowań do najważniejszych tegorocznych startów.
Już w najbliższy weekend kilku naszych sportowców wystąpi gościnnie na turnieju Polish Open Cup w Dzierżoniowie, organizowanym przez Polskie Zrzeszenie Taekwondo ITF Choi Jung Hwa. Będzie to jednak tylko ostatni sprawdzian przed międzynarodowymi mistrzostwami Polski w taekwondo, odbywającymi się w dniach 18-19 marca w Krakowie. Do grodu Kraka wybiera się 46-osobowa reprezentacja danowców, aby ponownie walczyć o miejsce w czołowej trójce klasyfikacji drużynowej.