Dla rozwoju rodzinnych biznesów

Dzięki niezwykle wysokiemu prestiżowi, obecności przedstawicieli mediów, świata biznesu i nauki, Wschodnie Forum Firm Rodzinnych cieszy się olbrzymim zainteresowaniem wśród przedsiębiorców

Za tydzień, 15 października o godz. 12:30, w Lubelskim Centrum Konferencyjnym odbędzie się III Wschodnie Forum Firm Rodzinnych. Głównym celem wydarzenia, którego organizatorami są Krzysztof Hetman, poseł do Parlamentu Europejskiego, Pracodawcy Ziemi Lubelskiej oraz Stowarzyszenie “Aktywna Europa” jest tworzenie platformy wymiany doświadczeń oraz zachęcanie właścicieli firm rodzinnych do nieustannego zdobywania wiedzy i umiejętności, a także stałego poszerzania obszaru działalności


Organizowane już po raz trzeci forum stanowić będzie dla przedstawicieli rodzinnych przedsiębiorstw niepowtarzalną szansę do wymiany doświadczeń, nawiązywania relacji biznesowych oraz pozyskania informacji służących rozwojowi ich firm.

– W tym roku, postanowiliśmy dać jak najszersze pole do współdziałania i rozwijania się przedsiębiorcom. Oprócz głównej części konferencyjnej, postanowiliśmy udostępnić firmom rodzinnym przestrzeń do dyskusji i prezentacji rodzinnych przedsiębiorstw, tak by lokalni przedsiębiorcy mogli poznać się wzajemnie oraz dostrzec szanse na rynku ogólnopolskim i międzynarodowym. Zależy nam na realnym oddziaływaniu na rozwój lokalnych przedsiębiorstw oraz podtrzymywaniu wartości i tradycji, o jakie opierają swą działalność firmy rodzinne – podkreślają organizatorzy III Wschodnie Forum Firm Rodzinnych.

Gościem specjalnym tegorocznego forum będzie Elżbieta Bieńkowska, komisarz UE ds. Rynku Wewnętrznego, Przemysłu, Przedsiębiorczości i MŚP, która wygłosi wykład wprowadzający.

W ramach imprezy zaplanowano dwa godzinne panel. Pierwszy ”Biurokracja kontra przedsiębiorczość – czy tak musi być zawsze?” poprowadzi Maciej Zakrocki, znany dziennikarz telewizyjny i radiowy.

W drugim panelu “Budowanie i kreowanie marki w social mediach” uczestnicy forum będą mogli posłuchać między innymi Łukasza Jakóbiaka, który w 2014 roku znalazł się w rankingu 50 Najbardziej Kreatywnych w Biznesie magazynu Brief.

Udział w konferencji jest bezpłatny. Aby zostać jej uczestnikiem, wystarczy wejść na stronę www.rodzinnewschod.pl i zarejestrować się. BS

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here