Długotrwała wpadka wizerunkowa

Agata Borowiec od dwóch lat nie jest już posłanką i nie pełni publicznych funkcji, ale wciąż na banerach „zaprasza” do biura poselskiego w siedzibie włodawskiego PiS.

Po kampanii wyborczej kandydaci często zapominają zdjąć banery i plakaty wyborcze. Bywa, że wiszą one jeszcze wiele tygodni lub miesięcy po zakończeniu wyborów. We Włodawie padł rekord pod tym względem. Na siedzibie PiS przy ul. Mickiewicza wisi baner posłanki tej partii – Agaty Borowiec, która pożegnała się z sejmem już dwa lata temu! Nie dość, że nie startowała przed dwoma lata do parlamentu, to jeszcze widnieje we Włodawie z logo PiS i uśmiechniętą twarzą. To mniej więcej tak, jakby obecnie siedzibę PO reklamował Janusz Palikot.

Na włodawskiej siedzibie PiS wiszą dwa dobrze wyeksponowane banery eksposłanki. – Była posłanka niewiele zrobiła dla Włodawy, to może chociaż w ten sposób chce istnieć w pamięci włodawian? – komentują niektórzy mieszkańcy miasta. Jednak są w błędzie, bo eksposłance raczej nie zależy na rozgłosie. Już nawet nie utrzymuje strony www.agataborowiec.pl – adres domeny byłej posłanki można kupić na giełdzie Aftermarket za 307,50 zł. (pk)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here