Dragon na olimpiadzie młodzieży

We Wrocławiu zakończył się finał Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży w strzelectwie sportowym. Zawodnicy Dragona Chełm medalu nie wywalczyli, ale i tak ich wyniki należy uznać za dobre.

Nasi młodzi zawodnicy spisali się bardzo dobrze, dość wspomnieć, że Bartosz Kaniewski, Miłosz Drozda i Damian Siedlecki ustanowili nowe rekordy życiowe w konkurencji karabinu sportowego w trzech postawach. Mimo silnej w tym roku obsady, w Systemie Współzawodnictwa Sportowego dzieci i młodzieży, zdobyli 20 punktów, co pozwoliło województwu lubelskiemu uplasować się na 11 miejscu w rankingu wojewódzkim.

W klasyfikacji klubowej Dragon Chełm był 14 na 55 sklasyfikowanych zespołów. Poniżej szczegółowe wyniki podopiecznych Dragona: karabin sportowy trzy postawy – 11. Bartosz Kaniewski, 15. Miłosz Drozda, 21. Damian Siedlecki, 44. Hubert Kaniewski, karabin pneumatyczny – 12. Miłosz Drozda, 20. Bartosz Kaniewski, 27. Damian Siedlecki, 51. Hubert Kaniewski. (k)