Drogowa masakra

Dwie osoby w szpitalu, trzy kompletnie rozbite auta – to skutki wypadku, do którego doszło w sobotę (22 lutego) pod Krasnymstawem.

– Jak wstępnie ustalili policjanci, 68-letnia mieszkanka Krasnegostawu, kierująca samochodem marki BMW, wyjeżdżając z drogi podporządkowanej, prowadzącej do miejscowości Kolonia Stężyca, nie ustąpiła pierwszeństwa przejazdu jadącemu Volkswagenem Passatem drogą krajową nr 17 w kierunku Lublina 41-latkowi z gminy Łopiennik Górny – opowiada Jolanta Babicz, rzecznik krasnostawskiej policji. Auta wbiły się w siebie ze sporą siłą. Mało tego.

Jadący za volkswagenem, 63-letni mieszkaniec Zamościa, kierujący drugą „beemką”, chcąc uniknąć zderzenia, odbił gwałtownie w prawo, zjechał z jezdni na pobocze i uderzył w znak drogowy. 68-latka z Krasnegostawu i 41-latek z Łopiennika Górnego trafili do szpitala.

Stan kobiety jest dość poważny, młodszy kierowca miał więcej szczęścia. 63-latkowi z Zamościa nic poważnego się nie stało. Wstępne ustalenia wskazują, że wszyscy uczestnicy wypadku byli trzeźwi. Droga krajowa nr 17 była zblokowana przez kilka godzin. (kg, fot. OSP Zastawie)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here